Nimnaros:O Nimnaros

Z Nimnaros

Witamy w bibliotekach Calivanu

Gromadzimy tu wiedzę o naszym autorskim uniwersum. Wiki jest integralną częścią forum Nimnaros i służy jako wsparcie w zakresie dostarczania wiedzy o lore świata przedstawionego oraz dbania o jej spójność. Wszystko, co znajdziesz w niniejszych zbiorach, uznane jest za kanoniczne. Jeśli chcesz współtworzyć te zbiory, skontaktuj się z administracją forum.

Jak czytać serwis?

Knigaikon.png Wszystkie linki oznaczone zamkniętą księgi symbolizują wiedzę podstawową. Jest to wiedza, którą mieszkaniec Calivanu raczej powinien posiadać, dlatego zachęcamy do lektury tych artykułów w pierwszej kolejności.

Ksiega-otwartaikon.png Artykuły oznaczone otwartą księgą oznaczają wiedzę, która jest pewnego rodzaju ponadpodstawowym uzupełnieniem. Posiadać ją będą ludzie wykształceni oraz ci, którzy mieli w swoim życiu do czynienia z opisywanymi zjawiskami.

Pergaminikon.png Ikona pojedynczej kartki pergaminu symbolizuje wiedzę szczegółową. Będą ją posiadać specjaliści z danej dziedziny, choć naturalnie nie jest to nic tajnego i każdy człowiek może się gdzieś zetknąć z tymi informacjami.